Оборона, авіація і космос

Надійна ідентифікація для оборони, авіації і космосу

Впродовж більше 60 років інженери довіряють алюмінієвому анодованого алюмінію Metalphoto для надзвичайно довговічного обладнання і елементів ідентифікації, які використовуються в складних умовах експлуатації.

Військово-морський флот Сполучених Штатів ухвалив Metalphoto в 1958 році для судових шильдиків, табличок і знаків контролю пошкоджень. З тих пір Metalphoto був включений в кілька великих армійських систем озброєння, включаючи Абрамс Танк, Бредлі. Як морські сполучення, так і армійські підрозділи використовують продукцію Metalphoto. Вони використовують мітки штрих-коду MetalPhoto для предметів унікальної ідентифікації (IUID), як зазначено в MIL-STD-130. Технологію «Металлфото», застосовують Boeing, Airbus, Lockheed Martin, NASA і Міністерством оборони США для таких застосунків, як таблички з написами, етикетки для штрих-кодів, схеми обслуговування, панелі управління оператора, протоколи безпеки і багато інших.

Переваги

Міцна структура
Індивідуальна інформація
Фотографічна чіткість
Висока продуктивність

ЗАСТОСУВАННЯ

Факти

СХВАЛЕННЯ NADCAP: МЕТАЛ-фоточутливий анодований алюміній ОТРИМАВ РЕЙТИНГ NADCAP AC7108 (КРИТЕРІЇ АУДИТУ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ПЕРЕРОБКИ) ДЕКІЛЬКОМА АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНИМИ СПОЖИВАЧАМИ ТА постачальниками.

Вигода від використання Metalphoto:

Оскільки довговічність табличок має вирішальне значення для IUID, Центр морської поверхні (NSWC), відділ Corona провели дослідження, щоб визначити найкращі доступні матеріали для шильдів. Результати показали, що металогідридний анодований алюміній Metalphoto отримав вищі оцінки, ніж будь-який інший матеріал для етикеток. Дослідженням було доручено забезпечити неупереджене порівняння матеріалів для табличок. На обох етапах дослідження було представлено 73 матеріалів для шильдиків. Вони були піддані 38 лабораторним випробуванням, призначеним для моделювання пустельних, морських і підводних умов експлуатації, включаючи погоду, удари, стирання, хімічний вплив, високу температуру і корозію солоною водою.

Доведена довговічність:

Metalphoto не тільки має найвищі показники по довговічності, але й Metalphoto може бути включений в асортимент спеціалізованих систем шильдиків для розміщення на різноманітних поверхнях. Він може бути придатний для різноманітних військових і промислових застосувань. В цілому Metalphoto отримав найвищий можливий бал по 32 з 33 тестів, для яких він був оцінений. Це більш високі оцінки, ніж має будь-який інший матеріал.

Metalphoto - схвалено NADCAP:

Створення в 1990 році Національної програми акредитації підрядників з авіакосмічної та оборонної промисловості (НАДКАП) стало важливим кроком вперед щодо вартості та якості в аерокосмічній промисловості. З моменту його створення багато постачальників матеріалів отримали схвалення за стандартом NADCAP. Metalphoto був схвалений NADCAP для Boeing, Cessna, Hamilton Sundstrand, Lockheed Martin і декількох інших.

специфікації

MIL-STD-130N
MIL-DTL-15024F
MIL-P-19834B
A-A-50271 Class 2- Composition C
Federal Specification GGP-455B(3)
LMA-PN010, Fabrication of UID Nameplates for Aircraft Items
Data Systems Division, Specification SMT0022
Johnson Space Center Texas, Space Station Inventory Label Specification
Boeing Process Specification BAC5875, Fabrication of Aluminum Markers, Instrument Panels, Drawer Front Panels and Fabrication of Metal and Plastic Appliques
Satellite Systems Operations, Metalphoto approved for use on Space Station, Memorandum A3-J024-M-9501786, Laboratory Case 161311