Рішення

Якщо ви зацікавлені в розвитку нового бізнесу в своєму регіоні, давайте поговоримо про Metalphoto і інших технологіях нанесення стійкого зображення. Ми впроваджуємо ці технології в багатьох містах країни і допомагаємо багатьом підприємцям створювати успішні підприємства.

Metalphoto - технологія для виготовлення широкого спектру шильдиків, табличок і штрих-кодів. Якщо ви готові витратити невелику кількість часу, грошей і напруженої роботи, ми можемо допомогти вам побудувати успішний бізнес на базі технології Metalphoto і інших технологій нанесення зображень. Ви можете дізнатися більше про це.

Якщо ви вже працюєте в області друку або реклами і хочете використовувати додаткові технології ми зможемо допомогти в цьому.

Якщо ваш профіль - лазерне гравіювання, то AlumaMark і DuraBlack чудові доповнення до ваших гравірувальних матеріалів.

Вас цікавлять надійні, довговічні і доступні ріжучі системи та виробниче обладнання? Ми пропонуємо таке обладнання на додаток до наших технологій обробки зображень. Це обладнання доступне для придбання як окремо так і в складі комплекту обладнання для виробництва «під ключ».

І якщо ви виробник, який прагне простого, екологічно-чистого і швидкого способу виробництва табличок, знаків та металевих шильдиків - нам є, що запропонувати вам.